خانه / اخبار / نشست بصیرتی سیاسی تحلیل مسائل اخیر کشور با حضور حجت الاسلام طائب رییس قرارگاه راهبردی عمار:

نشست بصیرتی سیاسی تحلیل مسائل اخیر کشور با حضور حجت الاسلام طائب رییس قرارگاه راهبردی عمار:

نشست بصیرتی سیاسی تحلیل مسائل اخیر کشور با حضور حجت الاسلام طائب رییس قرارگاه راهبردی عمار:

گام دوم انقلاب نیازمند یک مجلس جوان پیرو خط شهدا است / یک تکان دیگر تا از بین بردن اسرائیل باقی مانده است

رئیس قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید یک مجلس جوان پیرو خط شهدا تشکیل دهیم، گفت: ایران در ابتدای انقلاب با اسرائیل ۲۳۰۰ کیلومتر فاصله داشت بعد از چهل سال این فاصله به ۱۵۰ کیلومتر رسیده است و یک تکان دیگر تا از بین بردن اسرائیل باقی مانده است.

حجت الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه راهبری عمار در سومین یادواره لاله های سرخ کویر یادبود ۵ شهید والامقام روستای حسن آباد از توابع بخش شهرآباد شهرستان بردسکن اظهار داشت: رزمندگان ما از نوابغ بودند و دیگر افرادی مثل همت، متوسلیان و… نخواهیم داشت و اینها افرادی بودند که هیچ جنگی یاد نداشتند و در مقابل قهرمانان آموزش و جنگ دنیا پیروز شدند

وی با بیان اینکه چرا به ما حمله کردند آیا با نفت ما مشکل داشتند؟ اگر آنها از ما نفت می خواستند که از اول ما را تحریم نمی کردند، خاطرنشان کرد: ما که آمریکایی ها را تحریم نکردیم و زمانی که انقلاب پیروز شد ما به دنبال فروش نفت بودیم ولی آمریکا با وجود اینکه نفت ما را میخواست تحریم کرد پس اینها با ایران به لحاظ اقتصادی جنگ نداشتند.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار با تاکید بر اینکه انقلاب ایران بر اساس یک شعار و فریادی پیروز شد که دشمنان هرگز نمی توانند با آن کنار بیایند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به دنبال زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) است و آمریکایی ها با این مشکل دارند.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: در سال ۶۸ جنگ تمام شده بود و فضای اقتصادی، سیاسی و… به هم ریخته بود و امام خمینی (ره) پیام دادند که باید تلاش شود که مشکلات مردم حل شود ولی مبادا این مشکلات موجب شود از هدف والا که مهیا کردن تحقق دولت جهانی امام زمان (عج) است غافل شویم.

طائب با اشاره به اینکه باید به نقطه ای برسیم که دشمن مانع ظهور، از قدرت ما آنقدر ضربه بخورد که آمدن امام زمان (عج) ممکن شود، عنوان کرد: باید به جایی برسیم که خانه خدا که بجای اینکه در دست دشمن باشد در دست دوستداران اهل بیت باشد تا امام زمان (عج) بتوانند در مکه ظهور کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران با فراری دادن شاه زمینه حضور امام خمینی (ره) را فراهم کردند، افزود: دشمن در این چهل سال انواع و اقسام توطئه ها را اجرا کرد ولی نتوانست جمهوری اسلامی ایران را ساقط کند.

رئیس قرارگاه عمار همچنین در ادامه تشریح کرد: ایران در ابتدای انقلاب با اسرائیل ۲۳۰۰ کیلومتر فاصله داشت بعد از چهل سال این فاصله به ۱۵۰ کیلومتر رسیده است و یک تکان دیگر تا از بین بردن اسرائیل باقی مانده است.

وی با تاکید بر اینکه به نقطه ای رسیده ایم که رهبر انقلاب بیانیه گام دوم را داده اند و حالا باید گام دوم که تحقق ظهور است را برداریم، بیان کرد: دشمن به دنبال این است که در ذهن ما نهادینه کند که رسیدن به گام دوم امکان پذیر نیست و در داخل هم این از ما بهتران آیه یأس می خوانند که نباید ما با آمریکا درگیر شویم.

حجت الاسلام طائب ادامه داد: شش سال پیش گفتند که اگر می خواهیم مشکل آب خوردن ما حل شود باید کدخدا را ببینیم، کدخدا را هم دیدند ولی آب خوردن نه تنها حل نشد بلکه وضعیت آب خوردن خرابتر شد.

وی با اشاره به اینکه در گام دوم باید یک مجلس جوان پیرو خط شهدا تشکیل دهیم، تاکید کرد: باید افرادی در انتخابات پیش رو به مجلس بروند که امام زمان (عج) را قبول داشته باشند و پیرو راه شهدا باشند.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار همچنین در ادامه ابراز کرد: امروزه برخی از افراد سن بالا در مجلس هستند که زمان رأی گیری حتی حال ندارد که دست خود را بر روی کلید رأی گیری فشار دهد این افراد باید جای خود را به جوانان بدهند.

حجت الاسلام طائب:دشمنان با تحریم ایران خود دچار خسران شده اند / انقلاب اسلامی ایران در افق پیروزی و موضع قدرت دنیا قرار دارد

حجت الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه راهبردی عمار در نشست بصیرتی شهرستان بردسکن که با حضور پرشور مردم برگزار شد، اظهار داشت: آمریکا در دوران ریاست جمهوری ترامپ بهم می ریزد حال یا در دور اول یا دور دوم خواهد بود.

وی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند که اسرائیل باید از بین برود، خاطرنشان کرد: ضامن بقای آمریکا در منطقه، اسرائیل است و اگر بخواهیم خانه خدا را آزاد کنیم باید اسرائیل از بین برود و ایران امروز در مرز اسرائیل حضور دارد.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اینکه اوضاع عراق به هم ریخته است و حال معنای حضور رهبر را باید به خوبی درک کنیم، تصریح کرد: زمانی که خبر بازگشایی مرز عراق به بوکمال سوریه منتشر شد بسیاری پیش بینی کردند که اوضاع داخلی عراق به هم می ریزد.

رئیس قرارگاه عمار همچنین در ادامه بیان کرد: قبل از انقلاب تمام هواپیماهای مسافربری و جنگنده ایران از نوع آمریکایی بود ولی بعد از انقلاب که آمریکا ما را تحریم کرد آیا ما بدون هواپیما مانده ایم؟ سقوط های هواپیماهای ما بیشتر از آمریکا نیست.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا قطعات هواپیمایی ایران را تامین می کرد ولی بعد از تحریم ها، خط تولید قطعات هواپیمایی آمریکا تعطیل شد، ابراز کرد: ۹۰ درصد گندم کشور از آمریکا تامین می شد ولی بعد از تحریم ها، تمام کشاورزهای گندم کار آمریکا بیکار شدند.

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه زیرساخت های کشور به قدری محکم شده است که مقام معظم رهبری در ابتدای سال دستور رونق تولید را دادند، تاکید کرد: با دولت مذاکره و پیر نمی توان اسرائیل را جمع کرد و باید بدانیم که در یک جنگ قوی اقتصادی و تولید با دشمن قرار داریم و باید به دنبال مجلس و دولت جوان باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید این را باور داشته باشیم که در افق پیروزی هستیم و این سختی های طبیعی این راه است و دشمن به خوبی این را متوجه شده است.

وی با تاکید بر اینکه برای برداشتن گام دوم هیچ مانعی از دشمن جلوی پای ما نیست، اذعان کرد: آمریکا به دنبال این است که ما به خودمان ببازیم و مسلمانان این را جنگ صفین تجربه کردند، سپاه اسلام در جنگ صفین یک خیمه تا شکست دشمن فاصله داشت ولی در این جنگ به خود باخت.

طائب با بیان اینکه این نحوه گران کردن بنزین نبود که بعد هم اعلام کنید که خودم هم خبر نداشتم، عنوان کرد: نرخ بنزین باید سال به سال برای تامین یارانه ها افزایش پیدا می کرد ولی بر اساس برخی بی تدبیری ها این عمل صورت نگرفت و زمانی که دولت دید منابع تامین یارانه را ندارد به این روش بنزین را گران کرد.

وی با اشاره به اینکه ملت ما روز به روز بیدارتر می شود و این قبیل کارها تنها برای خود این افراد بد تمام می شود، تشریح کرد: انقلاب اسلامی ایران امروزه در موضع قدرت دنیا قرار دارد و دشمنان هر زمان که ما را تحریم می کنند اول خودشان ضرر می کنند.

وی در پایان با بیان اینکه شهدا منتظر اقدام ما برای گام دوم هستند و گام دوم با تسخیر قدس اتفاق می افتد، خاطرنشان کرد: اگر قدس در دست مسلمانان باشد آمریکا تضعیف خواهد شد و بعد از آن حرم امن الهی آزاد می شود و برای ظهور امام زمان (عج) امن خواهد شد.

 

درباره ی علی اصغر نخعی

مطلب پیشنهادی

هفته بسیج، فرصتی برای یادآوری مجاهدت های بسیجیان و تجدید پیمان با ولایت است

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی در پیامی به …