خانه / اخبار / پیام حوزه علمیه خراسان در پی ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای دفاعی کشور

پیام حوزه علمیه خراسان در پی ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای دفاعی کشور

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در پیامی ضمن محکومیت ترور شهید فخری زاده، آورده است: از مسئولین ذی ربط، اشدّ مجازات و انتقام سخت خون آن شهید مظلوم و همچنین پیگرد و کیفر تمامی عوامل و ایادی داخلی در این جنایت هولناک را خواستاریم.

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَنِ ٱلرَّحِيمِ
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

بار دیگر رژیم تروریست صهیونیستی با هماهنگی دولت جنایتکار آمریکا ومزدوران منطقه ای وداخلی خود به ترور یکی دیگر از دانشمندان و فرزانگان مخلص و انقلابی ایران اسلامی دست یازید به خیال اینکه ثلمه‌ای بر پیکرۀ علمی و دفاعی کشور وارد آورند.
شهید سرافراز اسلام، حاج محسن فخری‌زاده، از ستون‌های دانش هسته‌ای کشور بود که دشمنان قسم‌خوردۀ نظام مقدّس جمهوری اسلامی، سالیان سال در پی ترور و حذف فیزیکی ایشان بوده و سرانجام با جنایتی کوردلانه، خون پاکش را به روی زمین ریختند.
خلعت مقدّس شهادت، پاداش گرانمایۀ یک عمر مجاهدت مخلصانۀ آن مرد بزرگ در راه اعتلای علمی و دفاعی نظام مقدّس جمهوری اسلامی بود؛ بی‌گمان، دشمنان پلید این سامان با این اقدامات کور راه به جایی نخواهند برد و حرکت پرشتاب دانشمندان هسته‌ای و دفاعی وفنی کشور در مسیر نورانی آن شهید سعید، با قدرت و همّت افزون‌تری ادامه خواهد یافت و حرکت در مسیر نابودی رژیم ننگین صهیونیست توقّفی نخواهد داشت.
ضمن تبریک و تسلیت شهادت آن دانشمند متعهّد به محضر مقدّس امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشّریف، رهبر معظّم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای حفظه‌الله ،خانواده محترم ایشان و ملّت شهیدپرور ایران اسلامی، مراتب خشم و نفرت حوزویان خراسان را از این جنایت ددمنشانه اعلام داشته و از مسئولین ذی ربط، اشدّ مجازات و انتقام سخت خون آن شهید مظلوم و همچنین پیگرد و کیفر تمامی عوامل و ایادی داخلی در این جنایت هولناک را خواستاریم.
وَعَدَ اللَّهُ الْمُنَافِقِينَ وَالْمُنَافِقَاتِ وَالْكُفَّارَ نَارَ جَهَنَّمَ خَالِدِينَ فِيهَا هِيَ حَسْبُهُمْ وَلَعَنَهُمُ اللَّهُ وَلَهُمْ عَذَابٌ مُقِيمٌ

شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان

درباره ی علی اصغر نخعی

مطلب پیشنهادی

بازخوانی توصیه های مقام معظم رهبری به بسیج و بسیجیان در سال ۹۵

بازخوانی توصیه های مقام معظم رهبری به بسیج و بسیجیان در سال ۹۵به مناسبت هفته …