خانه / اخبار / حجت الاسلام ارزانی:تقویت استعدادهای درخشان سرمایه گذاری برای کشور است.

حجت الاسلام ارزانی:تقویت استعدادهای درخشان سرمایه گذاری برای کشور است.

طلاب ممتاز آموزشی و پژوهشی نيمسال اول سال تحصيلي ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن تجلیل شدند

حجت الاسلام علی اصغر ارزانی: تقویت استعدادهای درخشان سرمایه گذاری برای کشور است.
در این مراسم که به همت واحد آموزش و پژوهش  برگزار شد، حجت‌الاسلام علی اصغر ارزانی ،مدیر این مدرسه با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰افزودهمانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند امسال، سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدائی هااست بنای ما نیزدر مدرسه علمیه امام صادق(ع) نیز حول همین محور بوده وهدف ماشناسائی وپشتیبانی از استعدادهای برترآموزشی و پژوهشی وبرطرف نمودن موانع تحصیلی طلاب می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه : تقویت استعدادهای درخشان سرمایه گذاری برای کشور است افزود در راستای حمایت از طلاب مستعد و نخبه حوزه نیازبه حمایت مادی و معنوی می باشد لذا استعدادیابی، پشتیبانی و حمایت از طلاب برتر درمباحث آموزشی و پژوهشی یک امر ضروری بوده که اگر درسالهای اولیه طلبگی این امر محقق نشود چه بسا برخی استعدادهای خوب شناسائی نشده وازبین برود.

حجت الاسلام ارزانی ضمن تاکید برضرورت استعدادیابی درحوزه های علمیه وجذب نخبگانی طلاب جدیدالورود افزودحمایت از استعدادهای برتردرراستای تحقق هویت علمی مدارس درطول سال بایدمتدام و مستمر باشد.
گفتنی است، در بخش پاياني مراسم، ۲۰ نفر از منتخبين در پایه‌های مقدماتي، يك، دو، سه و چهار اين مدرسه با اهداي تنديس و هداياي نقدي و غير نقدي تقدير شدند

درباره ی علی اصغر نخعی

مطلب پیشنهادی

گذری برزندگی نامه حضرت امام خمینی (ره)

زندگی نامه حضرت امام خمینی (ره) در بیستم جمادی الثانی سال ۱۳۲۰ه.ق همزمان با سالروز …